چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2026 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1577×
 • اوقات شرعی

 • فرش های دستباف مددجویان کمیته امداد داراب به فروش رسید

  شناسه : 3034 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۴ 959 بازدید ارسال توسط :

    مدیرکمیته امداد شهرستان داراب از تولید ۵۷۰ مترمربع فرش دستبافت توسط خانواده های توانمند شده این نهاد در سال گذشته خبر داد. به گزارش عصر داراب به نقل از  روابط عمومی کمیته امداد شهرستان داراب، سعید عطوفت شعار اظهار داشت: در سال گذشته ۱۵۳ تخته فرش دستبافت توسط مددجویان تحت پوشش این مدیرت تولید […]

  فرش های دستباف مددجویان کمیته امداد داراب به فروش رسید
  پ
  پ

   

  مدیرکمیته امداد شهرستان داراب از تولید ۵۷۰ مترمربع فرش دستبافت توسط خانواده های توانمند شده این نهاد در سال گذشته خبر داد.

  به گزارش عصر داراب به نقل از  روابط عمومی کمیته امداد شهرستان داراب، سعید عطوفت شعار اظهار داشت: در سال گذشته ۱۵۳ تخته فرش دستبافت توسط مددجویان تحت پوشش این مدیرت تولید و به فروش رسیده است.

  وی گفت: این فرش ها به متراژ ۵۵۰ متر مربع و به ارزش ۶ میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال به فروش رسیده است.

  عطوفت شعار با بیان اینکه در حال حاضر ۲۱۵ طرح جاری در حال تولید دست بافته های داری است افزود: تعداد زنان سرپرست خانوار تحت حمایت را هشت هزارو سیصد و شصت خانوار عنوان کرد و افزود: این زنان در واقع هم نقش پدر را به عنوان منبع اقتصاد خانواده و هم نقش مادر را به عنوان نهاد تربیتی خانواده ایفا می کنند.

  وی میزان وام های اشتغال را در بخش مشاغل خانگی ۵۰ میلیون ریال و در بخش تسهیلات خود اشتغالی ۱۵۰ میلیون ریال با کارمزد ۴ درصد عنوان و تصریح کرد: این رقم برای طرح های توجیهی تا ۴۵۰ میلیون ریال قابل افزایش است.

  به گفته وی ۱۸۰۰۰ هزار نفر در قالب ۸ هزار ۳۶۰ خانوار در این شهرستان به صورت مستمر از خدمات کمیته امداد بهره مند هستند.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.