جمعه, ۴ اسفند , ۱۴۰۲ 14 شعبان 1445 Friday, 23 February , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1981 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1577×
 • اوقات شرعی

 • صلاحیت ۱۳ کاندیدای مجلس دهم در داراب و زین دشت تأئید شد/ صلاحیت ۲۵ درصد داوطلبان در فارس رد شد

  شناسه : 2400 ۲۸ دی ۱۳۹۴ - ۲:۴۸ 952 بازدید ارسال توسط :

  با پایان مهلت قانونی شورای نگهبان برای تعیین وضعیت کاندایداهای مجلس شورای اسلامی؛ این شورا نظر خود را اعلام و صلاحیت ۱۳ نفر از کاندیداهای مجلس دهم را برای حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت اعلام کرد. به گزارش عصر داراب گر چه این شورا بطور رسمی اسامی را اعلام ننموده ولی حسب شواهد موجود […]

  صلاحیت ۱۳ کاندیدای مجلس دهم در داراب و زین دشت تأئید شد/ صلاحیت ۲۵ درصد داوطلبان در فارس رد شد
  پ
  پ

  با پایان مهلت قانونی شورای نگهبان برای تعیین وضعیت کاندایداهای مجلس شورای اسلامی؛ این شورا نظر خود را اعلام و صلاحیت ۱۳ نفر از کاندیداهای مجلس دهم را برای حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت اعلام کرد.

  به گزارش عصر داراب گر چه این شورا بطور رسمی اسامی را اعلام ننموده ولی حسب شواهد موجود و پرس و جو های خبرنگار عصر داراب از افراد مطلع، از میان ۳۱ نفری که برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام نموده اند ۱۳ نفر تأئید صلاحیت شده و ۶ نفر هم رد صلاحیت شده اند همچنین  صلاحیت ۱۲ نفر هم احراز نشده است.

  بر اساس اطلاعات موجود صلاحیت  آقایان نبی اله احمدی، احمد افژولند، محمد مهدی افشاری، عباس خالقداری، فریدون دهقان، عبدالمحمد رستاد، محمد جواد زنگنه، محسن شایان، فیروز عسکری، علیرضا فارسی نژاد، رضا کلامی، غلامحسین محمدی و محمد جواد کشاورز کوهجردی تأئید شده است.

  کاندیداهایی که صلاحیت شان احراز و یا تأئید نشده می توانند از تاریخ ابلاغ دلایل رد و عدم احراز صلاحیت به مدت سه روز از طریق مجاری قانونی اعتراض خود را اعلام نمایند.

  به گزارش عصر داراب به نقل از  اتحادخبر ، سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان فارس در گفتگو با خبرنگاران درباره نتیجه بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در هیئت های نظارت با اشاره به هماهنگی خوب منابع چهارگانه با شورای نگهبان ضمن تقدیر از آن ها گفت: جمعیت زیادی که بر حسب احساس وظیفه ثبت نام کرده بودند ما را با برخی مشکلات روبرو کردند، در حالی این افراد در محل زندگیشان هم شناخته شده نبودند.

  احمد رنجبر افزود: از ۷۲۷ نفری که ثبت نام کرده بودند، ۴۷ نفر انصراف دادند و نهایتا پس از اعلام نتیجه از سوی هیئت های اجرایی صلاحیت ۶۵۴ نفر توسط هیئت های نظارت استان بررسی شد که در نهایت صلاحیت ۳۱ درصد داوطلبان احراز شد و صلاحیت ۲۵ درصد داوطلبان رد و همچنین صلاحیت ۴۴ درصد داوطلبان احراز نشد.

  رئیس هیئت نظارت بر انتخابات استان فارس ادامه داد: صلاحیت همه نمایندگان فعلی استان تایید شده و در حوزه انتخابیه شیراز از ۲۸۵ نفر، صلاحیت ۷۴ نفر رد شده است.

  سرپرست دفتر نظارت و بازرسی انتخابات استان فارس همچنین با اشاره به این که ۲۰۹ نفر از داوطلبان انتخابات مجلس در حوزه های انتخابیه استان فارس تایید قطعی شده اند افزود: تعداد ۱۷۲ نفر از داوطلبان صلاحیتشان تایید نشد و صلاحیت ۲۹۹ نفر نیز احراز نگردید.

  رنجبر در ادامه درباره تعداد داوطلبانی که در شهرستان ها رد صلاحیت شده اند نیز گفت: در حوزه انتخابیه آباده، بوانات و خرمبید ۱۱ نفر، اقلید ۲ نفر، جهرم ۳ نفر، داراب و زرین دشت ۶ نفر، مرودشت، ارسنجان و پاسارگاد ۱۱ نفر، ممسنی و رستم ۱۳ نفر، سپیدان ۴ نفر، شیراز ۷۴ نفر، فسا ۶ نفر، فیروزآباد، قیروکارزین و فراشبند ۷ نفر، لار، خنج و گراش ۱۲ نفر، لامرد و مهر ۳ نفر، نی ریز و استهبان ۶ نفر، سروستان، کوار و خرامه ۷ نفر و حوزه انتخابیه کازرون صلاحیت ۷ نفر مورد تایید قرار نگرفت.

   

  ثبت دیدگاه

  16 دیدگاه برای “صلاحیت ۱۳ کاندیدای مجلس دهم در داراب و زین دشت تأئید شد/ صلاحیت ۲۵ درصد داوطلبان در فارس رد شد”
  1. فقط نامبروان مهندس احمدی همین ام ار ای ارزشش کلیه

  2. احمدی دیگه کارش تمومه

  3. این رد صلاحیت ها در تعارض با سخنان مقام معظم رهبری هست و انشاء الله که شورای نگهبان به سخنان مقام معظم رهبری جهت پرشور برگزار شدن انتخابات توجه داشته باشد. وقتی رهبر انقلاب میفرماید حتی مخالفان من هم رأی دهند یعنی چه؟؟کسانیکه ۳۷ سال به جمهوری اسلامی و مردم خدمت کرده اند چگونه در زمان انتخابات بدلیل عدم التزام به اسلام و ولایت فقیه رد صلاحیت میشن؟ انشاء الله که در رد صلاحیت ها تجدید نظر ویژه بشه.

  4. عجب روزگاریه اختلاس و معتاد بودن و سوءپیشینه داشتن ملاک نیست برا بررسی صلاحیت اونوقت چی به نظرتون ملاکه برا تایید صلاحیت ؟؟؟وقتی علی مطهری نماینده ۳ دوره مجلس اونم عضو هیئت ریسه مجلس رد صلاحیت کردن اونم فقط به جرم حرف زدن علیه احمدی نژاد واصلاح طلب بودن این دیگه دیپلماسی نیست

  5. احمدی که کاری برای مردم نکرده چرا باید رای بیاره

  6. فقط شایسته نمایندگی مردم در مجلس دکتر فریدون دهقان

  7. با سلام

   آقای زنگنه اهل رشید اباده
   نام پدر صفر
   تحقیق بفرمایید.
   ایشان میتواند داراب وزرین دشت را از فلاکت نجات دهد.
   زنگنه در تبلیغات خود بر خلاف شایعاتی که درست کردند هیچ کس رو تخریب نمیکند.
   برای رای مردم احترام قایل هست و به هیچ وجه دنبال خریدن رای نخواهد بود.
   کاملا رو راست و یکرنگ و بی ریاست.
   به هیچ کدام از حامیانش قول پست و مقام و ریاست و وام و زمین و ….. نداده و نمیدهد.
   در تبلیغات خود کمترین هزینه میکند و اسراف نخواهد کرد.
   فردی بسیار معتقد و خدایی است. و در زندگی وی یک ذره مال حرام نیامده.
   از نظر سواد ایشان در بسیاری از علوم از جمله مدیریت . اقتصاد حقوق. جامعه شناسی . روانشناسی. زبان انگلیسی. علوم نظامی. عصب شناسی و … متخصص و صاحب نظر هستند
   در دانشگاه دفاع ملی که فقط دکترا میدهد و مسیولان بلند پایه کشوری و لشکری از مدیر کل ها به بالامی توانند در انجا درس بخوانندتدریس میکند .
   همچنین در همین دانشگاه مدیر گروه هم هستند
   چندین کتاب در زمینه مدیریت و زبان انگلیسی در حد تدریس در دانشگاهای تهران تالیف یا ترجمه کرده. مدیریت دانش . مدیریت بحران . تافل بر اساس ایات قران و ……
   مشاور رییس سازمان زندانهای کشور هستند
   در طول خدمت ایشان در تهران پست های مدیریتی گوناگونی داشته و کارنامه بسیار موفقی از خود بر جای گذاشته.
   اینها فقط گوشه ای از خصوصیات اقای زنگنه بود .
   انشاالله سعی نمایید در یکی از جلسات ایشان حضور داشته باشید تا از نزدیک و از زبان خودش بیوگرافی وی را شنیده و با ایشان بیشتر اشنا شوید.
   اقای زنگنه با مطالعه وارد انتخابات شده و در سطح ملی و شهرستان برنامه های خوبی دارند که میتواند شهرستان را متحول نماید.
   بیایید به رای خود ارزش قایل شده و جلوی خرید و فروش رای که توهین به مردم است بگیریم تا نماینده ی در خور مردم شهرمان را به مجلس بفرستیم.
   خواهش میکنم در مورد اقای زنگنه بیشتر تحقیق بفرمایید. به امید موفقیت روز افزون داراب و زرین دشت.

  8. حقوق یه نماینده در طول ۴ سال حدود ۲۵۰ میلیون تومان هست ولی نمایندگان عزیز برای دلسوزی از مردم و حمایت از مردم و دفاع از حقوق مردم ۵۰۰ میلیون خرج میکنند که به مجلس برسند.خیلی جالبه که حاضرند میلیونها ضرر کنند تا ار مردم دفاع کنند.واقعا چه آدم های خیر و دلسوزی هستند.