چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2026 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1577×
 • اوقات شرعی

 • کشف یک هزار و ۵۰۰ بسته پوشاک بچه احتکار شده در داراب

  شناسه : 12643 ۰۴ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۴ 527 بازدید ارسال توسط :

  فرمانده انتظامی شهرستان داراب از کشف یک هزار و ۵۰۰ بسته پوشاک بچه احتکار شده به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال خبر داد. به گزارش عصر داراب نیوز؛ سرهنگ “علی رضا نوشاد ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان داراب در ادامه اجرای طرح […]

  کشف یک هزار و ۵۰۰ بسته پوشاک بچه احتکار شده در داراب
  پ
  پ

  فرمانده انتظامی شهرستان داراب از کشف یک هزار و ۵۰۰ بسته پوشاک بچه احتکار شده به ارزش یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون ریال خبر داد.

  به گزارش عصر داراب نیوز؛ سرهنگ “علی رضا نوشاد ” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ماموران پلیس آگاهی شهرستان داراب در ادامه اجرای طرح های برخورد با محتکران کالاهای اساسی مردم، از خبری مبنی بر احتكار کالاهای اساسی در یک انبار مطلع و موضوع را به صورت ويژه در دستور كار خود قرار دادند.

  وي افزود: ماموران انتظامی ضمن هماهنگی قضائی و به همراه نماینده تعزیرات و نماینده صنعت و معدن، به محل مورد نظر اعزام و در بازررسی از آن مکان، یک هزار و ۵۰۰ بسته انواع پوشاك بچه احتکار شده، کشف کردند.

  فرمانده انتظامی شهرستان داراب با اشاره به اینکه ارزش این محموله احتکار شده برابر اعلام کارشناسان مربوطه، يک ميليارد و ۷۰۰ ميليون ريال برآورد شده است، گفت: در این رابطه یک متهم دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

  @policefars

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.