چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2026 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1577×
 • اوقات شرعی

 • مزارع گندم داراب علیه سن گندم سمپاشی شد

  شناسه : 3031 ۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۵ 1039 بازدید ارسال توسط :

  درجلسه هماهنگی مبارزه با پوره سن گندم در داراب؛ مدیر جهادکشاورزی بر علمی نمودن مزارع و انتقال نکات فنی به مزارع تأکید کرد. به گزارش عصر داراب؛ مهندس سیدی  ضمن تشکر از همکاران و کلیه دست اندرکاران در امر مبارزه با سن مادری، با توجه به حساسیت شرایط موجود و گرم شدن تدریجی هوا، خواستار […]

  مزارع گندم داراب علیه سن گندم سمپاشی شد
  پ
  پ

  درجلسه هماهنگی مبارزه با پوره سن گندم در داراب؛ مدیر جهادکشاورزی بر علمی نمودن مزارع و انتقال نکات فنی به مزارع تأکید کرد. به گزارش عصر داراب؛ مهندس سیدی  ضمن تشکر از همکاران و کلیه دست اندرکاران در امر مبارزه با سن مادری، با توجه به حساسیت شرایط موجود و گرم شدن تدریجی هوا، خواستار برنامه ریزی و بسیج تمامی امکانات مدیریت جهت سرکشی به مزارع  و راهنمایی گندمکاران در کنترل پوره سن گندم شد. مدیر جهاد کشاورزی داراب سطح مبارزه صورت گرفته با سن مادری را ۱۰۴۰۰ هکتار  و سطح مبارزه با پوره سن را ۶۵۰ هکتار اعلام نمود.

  وی  با توجه به اینکه خرید گندم سال زراعی ۹۴ -۹۵ بیشتر از طریق شرکت خدمات بازرگانی صورت  می گیرد اهمیت مبارزه با سن گندم را دو چندان دانست.

  در این جلسه که با حضور کارشناسان مسئول برگزار گردید سموم مناسب مبارزه با پوره سن گندم ، مبارزه با علف های هرز ، سرمازدگی مزارع ، اختلاط سموم ، پهنه بندی اراضی ، کیل گیری مزارع نمونه و … مورد بحث و بررسی قرار گرفت و تصمیمات لازم اتخاذ گردید.

   

   

   

   

   

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.