شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 12 شوال 1445 Saturday, 20 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2003 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1577×
 • اوقات شرعی

 • فرودی مطرح کرد: بیش از ۱۷۶ شعبه اخذ رأی در سراسر شهرستان داراب وجود دارد

  شناسه : 13258 ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۴ 419 بازدید ارسال توسط :

  بیش از ۱۷۶ شعبه اخذ رأی در سراسر شهرستان داراب وجود دارد به گزارش پایگاه خبری عصر داراب نیوز، در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، فرودی فرماندار ویژه شهرستان داراب در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما فارس، از آمادگی این شهرستان برای برگزاری انتخابات […]

  فرودی مطرح کرد: بیش از ۱۷۶ شعبه اخذ رأی در سراسر شهرستان داراب وجود دارد
  پ
  پ

  بیش از ۱۷۶ شعبه اخذ رأی در سراسر شهرستان داراب وجود دارد

  به گزارش پایگاه خبری عصر داراب نیوز، در آستانه برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، فرودی فرماندار ویژه شهرستان داراب در مصاحبه با خبرنگار صدا و سیما فارس، از آمادگی این شهرستان برای برگزاری انتخابات در روز ۲۸ خرداد خبر داد.

  فرودی با بیان اینکه بیش از ۵ هزار نیروی ستادی، امنیتی و خدماتی فعالیت خواهند داشت، عنوان کرد: بیش از ۱۷۶ شعبه اخذ رأی در سراسر شهرستان وجود دارد که ۱۲۳ شعبه ثابت و ۵۳ شعبه سیار خواهند بود. ۱۴۷ نقطه شهری و روستایی داریم که در همه آنها در پایان انتخابات، شورا تشکیل می شود و ۶ شورای شهری و ۱۴۱ شورای روستایی داریم که ۸۷۶ داوطلب به رقابت خواهند پرداخت. در واقع به ازای هر کرسی، دو نفر داوطلب داریم.

  وی افزود: در نهایت ۴۹۳ نفر کرسی های شورا را تصاحب خواهند کرد. از مجموع ۱۷۶ شعبی که وجود دارد ۶۳ شعبه شهری و ۱۱۳ شعبه روستایی داریم.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.