یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 12 ذو القعدة 1445 Sunday, 19 May , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2015 تعداد نوشته های امروز : 1 تعداد دیدگاهها : 1577×
 • اوقات شرعی

 • فرماندار داراب: به هیچ وجه برخوردهای سیاسی و سلیقه ای در تأئید صلاحیت ها نخواهیم داشت

  شناسه : 2247 ۱۳ دی ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۶ 702 بازدید ارسال توسط :

  فرماندار داراب در گردهمایی هیئت های اجرایی حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت گفت: شرکت در انتخابات وظیفه الهی، ملی و انسانی است و تهدیدات دشمنان را بی اثر و امنیت و آینده کشور را تضمین می کند. به گزارش عصر داراب به نقل از روابط عمومی فرمانداری، قاسمپور فرماندار داراب در این گردهمائی هیئت […]

  فرماندار داراب: به هیچ وجه برخوردهای سیاسی و سلیقه ای در تأئید صلاحیت ها نخواهیم داشت
  پ
  پ

  فرماندار داراب در گردهمایی هیئت های اجرایی حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت گفت: شرکت در انتخابات وظیفه الهی، ملی و انسانی است و تهدیدات دشمنان را بی اثر و امنیت و آینده کشور را تضمین می کند.
  به گزارش عصر داراب به نقل از روابط عمومی فرمانداری، قاسمپور فرماندار داراب در این گردهمائی هیئت های اجرایی حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت که با حضور مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری و هیئت های اجرائی حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت در فرمانداری داراب برگزار گردید اظهار داشت: بار اصلی انتخابات بر دوش هیئت های اجرائی است پس باید مواظب باشید که انتخابات از مسیر اصلی خودش خارج نشود چون مسئول صحت انتخابات هیئت های اجرائی هستند .
  او ادامه داد : هیئت های اجرائی با کمک، وحدت، تعامل و همدلی دست به دست هم بدهیم و با تعامل هیئت نظارت بتوانیم در حوزه انتخابیه داراب و زرین دشت با حضور گسترده مردم انتخابات خوب و قانونمندی را برگزار کنیم.
  وی با تأکید بر اینکه ما امانت دار مردم هستیم افزود: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نشانگر مشروعیت نظام مقدس جمهوری اسلامی درسطح داخلی و خارجی است.
  نماینده اجرایی دولت در شهرستان داراب زمان تأئیـــد صلاحیت کاندیدا ها را تا ۱۴/۱۰/۹۴ عنوان نمود و گفت: به هیچ وجه برخوردهای سیاسی و سلیقه ای در تأئید صلاحیت ها نخواهیم داشت و تنها ملاک ما قانون است چراکه بحث حیثیت و آبروی افراد در میان است ، باکمال دقت و با رعایت عدل و انصاف قانون را اعمال می کنیم.
  فرماندار با تأکید بر این که دنبال این نیستیم که فردی را از فکر یا جناح یا گروه خاصی به مجلس بفرستیم ، تصریح کرد: ما موظفیم صرفاً قانون را رعایت کنیم و هر فردی را که مردم انتخاب کردند، پیروز انتخابات است. نتیجه انتخابات نیز می بایست وحدت و همدلی باشد نه خدای ناکرده تفرقه و اختلاف.
  در ادامه جلسه مدیر کل سیاسی و امنیتی ضمن تأکید بر بی طرفی کامل هیئت های اجرائی در انتخابات مطالبی در خصوص رعایت قانون در این زمینه جهت برگزاری انتخابات سالم و قانونمند بیان نمود. IMG_5247 IMG_5258IMG_5257IMG_5259

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.