شنبه, ۱ اردیبهشت , ۱۴۰۳ 12 شوال 1445 Saturday, 20 April , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2003 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1577×
 • اوقات شرعی

 • زلزله ۳٫۲ ریشتری داراب و دوبرجی را لرزاند

  شناسه : 415 ۰۲ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۴:۵۸ 845 بازدید ارسال توسط :

  سه زلزله شهرشتان های قیروکارزین و داراب و منطقه دوبرجی را در استان فارس لرزاند به گزارش عصر داراب به نقل از خبرگزاری مهر، زلزله قیر در ساعت شش و ۵۰ دقیقه صبح روز پنج شنبه و به بزرگی ۴.۲ ریشتر به وقوع پیوسته است. محل وقوع این زلزله با عمق ۱۶ کیلومتر در ۲۸.۲۷۴ […]

  زلزله ۳٫۲ ریشتری داراب و دوبرجی را لرزاند
  پ
  پ

  سه زلزله شهرشتان های قیروکارزین و داراب و منطقه دوبرجی را در استان فارس لرزاند
  به گزارش عصر داراب به نقل از خبرگزاری مهر، زلزله قیر در ساعت شش و ۵۰ دقیقه صبح روز پنج شنبه و به بزرگی ۴.۲ ریشتر به وقوع پیوسته است.
  محل وقوع این زلزله با عمق ۱۶ کیلومتر در ۲۸.۲۷۴ درجه شمالی و ۵۲.۹۱۳ شرقی بوده است.
  زلزله دوبرجی نیز در ساعت هشت و ۳۸ دقیقه صبح پنج شنبه و به بزرگی ۳.۲ ریشتر به وقوع پیوسته که عمق آن هشت کیلومتر و محل آن نیز در ۲۸.۴۶۵ درجه شمالی و ۵۵.۴۶۳ درجه شرقی بوده است.
  زلزله ۳.۲ ریشتری داراب نیز در ساعت سه و شش دقیقه صبح امروز در ۲۸.۹۵۳ درجه شمالی و ۵۴.۷۵۶ درجه شرقی و با عمق ۱۰ کیلومتر رخ داده است.
  مدیرکل بحران استانداری فارس در این رابطه به خبرنگار مهر گفت: بررسی ها حاکی از آن است که زلزله ۴.۲ ریشتری که در منطقه زاخرویه بخش افزر شهرستان قیروکارزین رخ داده، خوشبختانه مشکلی ایجاد نکرده است.
  حسن فیاض پور افزود: دو زلزله ۳.۲ ریشتری نیز به همین شکل موجب خسارت نشده اند.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.