شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳ 14 محرم 1446 Saturday, 20 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2025 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1577×
 • اوقات شرعی

 • جلسه پر چالش شورای شهر داراب

  شناسه : 13599 ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳ 775 بازدید ارسال توسط :

  جلسه پر چالش شورای شهر داراب به گزارش پایگاه خبري عصر داراب نیوز، در اولین جلسه شورای شهر داراب مشخص شد اعضای این شورا اختلافات فراوانی با هم دارند و از همین الان تقسیم این شورا به دو گروه ۴ و ۳ نفره کاملا محرز و مشخص شد. در ابتدای این جلسه که با حضور […]

  جلسه پر چالش شورای شهر داراب
  پ
  پ

  جلسه پر چالش شورای شهر داراب

  به گزارش پایگاه خبري عصر داراب نیوز، در اولین جلسه شورای شهر داراب مشخص شد اعضای این شورا اختلافات فراوانی با هم دارند و از همین الان تقسیم این شورا به دو گروه ۴ و ۳ نفره کاملا محرز و مشخص شد.

  در ابتدای این جلسه که با حضور فرودی، فرماندار ویژه شهرستان داراب برگزار شد، در انتخاب اعضای هیات رئیسه هیچ مشکلی وجود نداشت و اعضا در کمال خونسردی هیٱت رئیسه‌ را انتخاب کردند؛ هر چند در تمامی انتخاب ها نسبت رٱی ۴ به ۳ بود که نشان از تجزیه شورا به دو گروه را تٱئید می کرد.

  اما پس از اینکه فرماندار جلسه را ترک کرد، تنش بر سر انتخاب شهردار و یا سرپرست شهرداری آغاز و عمق اختلاف اعضا نمایان شد.

  در این ماجرا اعضا به ۲ گروه موافق انتخاب شهردار و موافق انتخاب سرپرست شهرداری تقسیم شدند.

  در واقع گروه ۳ نفره موافق انتخاب سرپرست و گروه ۴ نفر موافق انتخاب شهردار بودند.

  اختلاف دو گروه تا بدانجا پیش رفت که گروه ۳ نفره تهدید به ترک جلسه کردند که با اصرار موافقین برای انتخاب شهردار در همین جلسه، متٱسفانه گروه ۳ نفره اقدام خود را عملی کرده و جلسه را ترک کردند که با وساطت خبرنگاران و برخی اعضای شورا به جلسه بازگشتند.

  آنها بر رٱی خود مبنی‌ بر انتخاب سرپرست برای شهرداری پا فشاری کردند، اما مخالفین با تعیین تاریخ برای انتخاب شهردار موافقت کردند و در نهایت مقرر شد تا در جلسه دوشنبه ۱۸ مرداد ساعت ۱۲ اعضا دور هم جمع شوند و شهردار را انتخاب کنند.

  روند پر تنش شورا در اولین جلسه خاطرات اختلاف نظر شوراهای سابق را در اذهان زنده کرد. اختلاف شهری و روستایی و اختلاف بین ۳ و ۴ نفره که در گذشته وجود داشت در حال حاضر نیز وجود دارد و در آینده هم همچنان وجود خواهد داشت.

  البته نفس اختلاف نظر مشکل خاصی ندارد، اما اگر اختلاف نظر اعضای شورا عمیق باشد، قطعا ۴ سال آینده شهر داراب با چالش های فراوانی روبرو خواهد بود که امیدواریم منتخبین مردم منافع موکلین خود را در نظر گرفته و شهر را با چالش های خطرناک مواجه نکنند.

   

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.