یکشنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۱ 11 جماد أول 1444 Sunday, 4 December , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1805 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1571×
 • اوقات شرعی

 • توقيف تاكسي و كشف ترياك در داراب

  شناسه : 14280 ۲۷ تیر ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۵ 140 بازدید ارسال توسط :

  توقيف تاكسي و كشف ترياك در “داراب” به گزارش پایگاه خبری عصر داراب نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی “داراب” از توقيف سواري سمند تاكسي و كشف ۱۸ كيلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع ترياك در اين شهرستان خبر داد. سرهنگ “عليرضا نوشاد” بيان كرد: در راستاي طرح برخورد با […]

  توقيف تاكسي و كشف ترياك در داراب
  پ
  پ

  توقيف تاكسي و كشف ترياك در “داراب”

  به گزارش پایگاه خبری عصر داراب نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، فرمانده انتظامی “داراب” از توقيف سواري سمند تاكسي و كشف ۱۸ كيلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع ترياك در اين شهرستان خبر داد.

  سرهنگ “عليرضا نوشاد” بيان كرد: در راستاي طرح برخورد با سوداگران مرگ، روز گذشته ماموران انتظامي داراب حين كنترل خودروهاي عبوري در محور مواصلاتي بندرعباس-شيراز به يك سواري سمند تاكسي مشكوك و آن را با اقدامات فني و تخصصي توقيف كردند.

  وي افزود: ماموران انتظامي موفق شدند در بازرسي از اين خودرو ۱۸ كيلو و ۸۰۰ گرم مواد مخدر از نوع ترياك كشف و راننده و سرنشين را نيز دستگير كنند.

  فرمانده انتظامی شهرستان “داراب” با اشاره به اينكه متهمين براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شدند، گفت: برخورد با سوداگران مرگ به صورت ويژه در دستور كار اين فرماندهي است.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.