پنج شنبه, ۲۰ بهمن , ۱۴۰۱ 19 رجب 1444 Thursday, 9 February , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1818 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1571×
 • اوقات شرعی

 • بیمارستان ۱۰  تختخوابی فورگ آماده بهره برداری  

  شناسه : 13982 ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۹ 466 بازدید ارسال توسط :

  بیمارستان ۱۰  تختخوابی فورگ آماده بهره برداری   به گزارش عصر داراب نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشتی،درمانی و آموزشی داراب بیمارستان شهدای فورگ با بکارگیری ۲۷ نیروی جدید در آینده ای نزدیک افتتاح و خدمات بهداشتی و درمانی به شهروندان عزیز بخش فورگ در این مرکز درمانی ارائه خواهد شد. گفتنی است […]

  بیمارستان ۱۰  تختخوابی فورگ آماده بهره برداری  
  پ
  پ

  بیمارستان ۱۰  تختخوابی فورگ آماده بهره برداری

   

  به گزارش عصر داراب نیوز به نقل از روابط عمومی شبکه بهداشتی،درمانی و آموزشی داراب بیمارستان شهدای فورگ با بکارگیری ۲۷ نیروی جدید در آینده ای نزدیک افتتاح و خدمات بهداشتی و درمانی به شهروندان عزیز بخش فورگ در این مرکز درمانی ارائه خواهد شد.

  گفتنی است ظرفیت موجود نیروی انسانی مرکز بهداشتی درمانی شهید بارانی به نیروی های جدید بیمارستان افزوده و طی هماهنگی های صورت گرفته ساختمان این درمانگاه نیز به بخش های اداری بهداشت و درمان تبدیل خواهد شد.

  ضمنا از امکانات خوابگاهی این مرکز نیز به عنوان محل اسکان پزشکان و نیروهای غیر بومی بیمارستان استفاده خواهد شد.

  پس از افتتاح و در ادامه ، طرح توسعه ی خدمات کمی و‌کیفی بیمارستان ، با افزوده شدن چهار تخصص اصلی تکمیل که این امر نیز توسط نماینده مردم شریف شهرستان های داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی در دست پیگیری و اقدام می باشد.

  امید است با اضافه شدن این خدمت جدید شاهد افزایش رضایتمندی شهروندان گرامی بخش فورگ و بهبود استاندارد های بهداشتی و درمانی این منطقه مهم از شهرستان داراب باشیم.

   

   

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.