چهارشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۳ 18 محرم 1446 Wednesday, 24 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2026 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1577×
 • اوقات شرعی

 • اطلاعیه فوری و مهم ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان داراب/ ممنوعیت تردد به استان فارس از مرز های داراب

  شناسه : 12143 ۱۴ آبان ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۲ 924 بازدید ارسال توسط :

  ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای شهرستان داراب در اطلاعیه ای از ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی به مبادی ورودی شهرستان و خروج خودروهای بومی خبر داد. به گزارش عصر داراب نیوز؛ بر اساس مصوبه ستاد مقابله با بیماری کرونا در شهرستان داراب موارد ذیل از امروز ۱۴ آبانماه ۱۳۹۹ لازم الاجراست. ۱_ مبادی ورودی […]

  اطلاعیه فوری و مهم ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا شهرستان داراب/ ممنوعیت تردد به استان فارس از مرز های داراب
  پ
  پ

  ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونای شهرستان داراب در اطلاعیه ای از ممنوعیت تردد خودروهای غیر بومی به مبادی ورودی شهرستان و خروج خودروهای بومی خبر داد.

  به گزارش عصر داراب نیوز؛ بر اساس مصوبه ستاد مقابله با بیماری کرونا در شهرستان داراب موارد ذیل از امروز ۱۴ آبانماه ۱۳۹۹ لازم الاجراست.

  ۱_ مبادی ورودی استان فارس از سمت قلاتویه مسدود و از تردد خودروهای غیربومی به داخل استان و خودروهای بومی به خارج استان جلوگیری می شود.

  ۲_مبتلایان به کرونا در صورت عدم رعایت پروتکل های اعلامی و ترک قرنطینه اسامی آنها اعلام عمومی و به جرم تهدید علیه سلامت عمومی مورد پیگرد قضایی قرار می گیرند.

  ۳_ کلیه ادوات موسیقی؛ فیلمبرداری؛ نورپردازی و ماشین عروس در صورت برگزاری مراسم عروسی توقیف می گردد.

  در این جلسه همچنین مصوب شده است در صورت عدم رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی محدودیت های بیشتر از قبیل تعطیلی اصناف و مسدود شدن خیابانها اعمال خواهد شد.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.