شنبه, ۳۰ تیر , ۱۴۰۳ 14 محرم 1446 Saturday, 20 July , 2024 ساعت تعداد کل نوشته ها : 2025 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1577×
 • اوقات شرعی

 • آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم با ۲۲۵ شرکت کننده برگزار شد

  شناسه : 10260 ۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۱ 1132 بازدید ارسال توسط :

  آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری عصر داراب نیوز، هدایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان داراب از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم توسط این اداره خبر داد و افزود: به طور کلی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و […]

  آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم با ۲۲۵ شرکت کننده برگزار شد
  پ
  پ

  آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

  به گزارش پایگاه خبری عصر داراب نیوز، هدایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان داراب از برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم توسط این اداره خبر داد و افزود: به طور کلی معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، هر ساله این آزمون را برگزار می کند.

  هدایی افزود: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متولی برگزاری آزمون حفظ و مفاهیم قرآن کریم برای عموم افراد، از ۷ سال به بالا می باشد. این افراد با توجه به آموزش هایی که در موسسات قرآنی دیده اند، در این آزمون به صورت اینترنتی ثبت نام و شرکت کرده اند.

  وی به تعداد شرکت کنندگان در این آزمون اشاره کرد و افزود: این آزمون در مورخ ۱۱ بهمن ماه در مدرسه دخترانه آیت الله نسابه برگزار شد. در رشته حفظ ۱۹۹ نفر و در رشته درک و مفاهیم قرآن ۲۶ نفر شرکت کردند. در پایان به فردی که در آزمون حد نصاب نمره را کسب کند از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گواهی اعطا خواهد شد.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.