یکشنبه, ۲۳ مرداد , ۱۴۰۱ 17 محرم 1444 Sunday, 14 August , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1759 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1571×
 • اوقات شرعی

 • جدیدترین اخبار

  رئیس قرارگاه اربعین مرز خسروی: مرز خسروی موقتا بسته شده است استقبال سرد کاندیداها از مناظره در دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی داراب/ فقط سه نفر در محل مناظره حاضر شدند شرکت تعاونی توسعه و عمران داراب بزودی فعالیت رسمی خود را آغاز خواهد کرد ثبت نام الکترونیکی از متقاضیان تأسیس مراکز خدمات بهزیستی آغاز شد پرداخت کارت اعتباری به ۵ میلیون دارنده سهام عدالت راهپیمایی مردم داراب در اعلام انزجار از آل سعود برگزار شد/ راهپیمایی هایی که بدون تابلو و عنوان برگزار می شود دکتر امین رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی داراب: ناگزیریم به سمت علمی شدن بخش کشاورزی و منابع طبیعی حرکت کنیم اعتراض شدید اعضاء انجمن توسعه پایدار داراب در خصوص احداث انبار نفت در فارس/ مدیر عامل پالایش و پخش فراورده های نفتی فارس: انبار نفت با یک نامه احداث نمی شود حضور مردم ولایتمدار شهرستان داراب در انتخابات فرمانده نیروی هوافضای سپاه: بعد از جنگ جهانی دوم سابقه نداشته که تیری علیه امریکا شلیک شود

  فرماندار داراب در جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی : اسامی رؤسای اداراتی که در عملیاتی نمودن مصوبات شورای سوادآموزی، سهل انگاری نمایند به رسانه ها انعکاس داده می شود

  شناسه : 5008 ۲۹ مهر ۱۳۹۵ - ۲۰:۰۷ 645 بازدید ارسال توسط :

  جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان داراب در تاریخ ۲۷ مهرماه  در محل فرمانداری و  به ریاست فرماندار داراب تشکیل شد. به گزارش عصر داراب نیوز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش داراب؛ در این جلسه ابتدا مدیر آموزش و پرورش گزارشی از روند فعالیت های انجام شده در سال جاری و همچنین اهداف […]

  فرماندار داراب در جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی : اسامی رؤسای اداراتی که در عملیاتی نمودن مصوبات شورای سوادآموزی، سهل انگاری نمایند به رسانه ها انعکاس داده می شود
  پ
  پ

  جلسه شورای پشتیبانی سوادآموزی شهرستان داراب در تاریخ ۲۷ مهرماه  در محل فرمانداری و  به ریاست فرماندار داراب تشکیل شد.

  به گزارش عصر داراب نیوز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش داراب؛ در این جلسه ابتدا مدیر آموزش و پرورش گزارشی از روند فعالیت های انجام شده در سال جاری و همچنین اهداف شورای پشتیبانی سواد آموزی مطرح نمود و از همه مسئولان عضو شورا درخواست همکاری بیش از پیش نمود.

  فرماندار شهرستان داراب  در این جلسه گفت : با عنایت به فرمایش های مقام معظم رهبری مبنی بر پایان بخشیدن به بی سوادی و هم چنین تاکید دولت تدبیر و امید بر همگان لازم است درخصوص همکاری با سوادآموزی به منظور شناسایی، جذب و آموزش سوادآموزان واجد شرایط، مساعدت کامل و کافی با مدیریت آموزش و پرورش و اداره سوادآموزی صورت پذیرد.

  عبدالرضا قاسم پور در پایان تاکیدکرد: در صورتی که رؤسای اداره های عضو شورا ، مصوبات جلسه شورا پشتیبانی را عملیاتی نکنند و سهل انگاری نمایند از طریق فضای مجازی و رسانه ها اسامی آنان به مردم معرفی می گردد.

  در پایان پس از بحث و تبادل نظر تصمیم های زیر اتخاذ گردید :

  ۱-مقرر گردید برای بهبود وضعیت فعلی سوادآموزی ، سازمان تبلیغات با توجه به ماه محرم و صفر و حضور گسترده مردم در مساجد مبلغین را مکلف نموده تا با نفوذ کلام خود به نحو مطلوب درجهت جلب مشارکت مردمی اقدام نمایند.

  ۲-با توجه به بومی سازی آموزش در پیشبرد اهداف شورا مقرر گردید، بخشداران تابعه ضمن برگزاری جلسات با شوراها و دهیاران ، اقدام به شناسایی بی سوادان و معرفی مربی بومی برای آموزش نموده و فعالیت های انجام شده را به صورت مستمر و مکتوب به دبیر شورا و فرمانداری ارسال نمایند.

  ۳-به منظور تنویر افکار عمومی و ایجاد انگیزه برای جذب سوادآموزی مقرر گردید ادارات عضو، اعطای امتیازات به متقاضیان سوادآموزی را به صورت اطلاعیه تدوین و با نصب در محل اداره به اطلاعات افراد ذینفع برسانند.

  ۴- مقرر گردید اداره امور عشایر ارائه خدمات مطلوب به عشایر را منوط به سوادآموزی نموده و با ایجاد  فراخوان و اطلاع رسانی به مناطق عشایری بی سوادان را ترغیب کرده و در صورت شرکت آنان در فعالیت های سوادآموزی و شرکت در آزمون در صورت قبولی پنج کیسه آرد به سوادآموزان اختصاص دهد.

  ۵-مقرر گردید شبکه بهداشت و درمان شهرستان پی گیری های لازم در خصوص چگونگی خدمات پزشکی به صورت رایگان به سوادآموزان شرکت کننده در طرح انجام دهد. و هم چنین اسامی افراد بی سواد گروه سنی زیر ۵۰ سال شهر داراب در اختیار مدیریت آموزش و پرورش قرار گیرد.

   

   

   

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.