شنبه, ۳۱ اردیبهشت , ۱۴۰۱ 20 شوال 1443 Saturday, 21 May , 2022 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1706 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1571×
 • اوقات شرعی

 • جدیدترین اخبار

  فتح قله سبلان توسط کوهنوردان باشگاه آذرخش داراب در جلسه انجمن حامیان  و فرماندار ویژه داراب مطرح شد؛ فرودی: کارگروه ویژه پیگیری منطقه ویژه اقتصادی داراب تشکیل می شود پژوهشگر تربیت بدنی دارابی مطرح کرد: دیابت نوع دوم، با ورزش و مصرف دارچین قابل درمان است ریاست شورای شهر داراب به علی اکبر عبداللهی رسید مدیر کل پنبه و دانه های روغنی وزارت جهاد کشاورزی: نقش داراب در اجرای طرح های زراعی پنبه کاملا محسوس است افزایش اعتبار تسهیلات به بازنشستگان از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رئیس دادگستری داراب: از سخنان امام جمعه لذت بردیم اما بیانیه نماینده همه ما ناراحت کرد رییس هیات والیبال شهرستان داراب: سالن ورزشی در اختیار این هیأت قرار گرفت / برنامه ریزی جهت برگزاری یک لیگ بسیار منظم بر اساس آیین نامه هیأت از جمله موارد مطرح شده در اولین جلسه هم اندیشی بود سخنگوی وزارت بهداشت اعلام کرد ادامه طرح فاصله گذاری اجتماعی تا ۲۰ فروردین/ هفته های آتی وارد فاز مهار بیماری کرونا می شویم آئین سنتی برافراشته شدن پرچم سرخ حسینی در دو برجی برگزار شد

  جلسه پر چالش شورای شهر داراب

  شناسه : 13599 ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳ 302 بازدید ارسال توسط :

  جلسه پر چالش شورای شهر داراب به گزارش پایگاه خبري عصر داراب نیوز، در اولین جلسه شورای شهر داراب مشخص شد اعضای این شورا اختلافات فراوانی با هم دارند و از همین الان تقسیم این شورا به دو گروه ۴ و ۳ نفره کاملا محرز و مشخص شد. در ابتدای این جلسه که با حضور […]

  جلسه پر چالش شورای شهر داراب
  پ
  پ

  جلسه پر چالش شورای شهر داراب

  به گزارش پایگاه خبري عصر داراب نیوز، در اولین جلسه شورای شهر داراب مشخص شد اعضای این شورا اختلافات فراوانی با هم دارند و از همین الان تقسیم این شورا به دو گروه ۴ و ۳ نفره کاملا محرز و مشخص شد.

  در ابتدای این جلسه که با حضور فرودی، فرماندار ویژه شهرستان داراب برگزار شد، در انتخاب اعضای هیات رئیسه هیچ مشکلی وجود نداشت و اعضا در کمال خونسردی هیٱت رئیسه‌ را انتخاب کردند؛ هر چند در تمامی انتخاب ها نسبت رٱی ۴ به ۳ بود که نشان از تجزیه شورا به دو گروه را تٱئید می کرد.

  اما پس از اینکه فرماندار جلسه را ترک کرد، تنش بر سر انتخاب شهردار و یا سرپرست شهرداری آغاز و عمق اختلاف اعضا نمایان شد.

  در این ماجرا اعضا به ۲ گروه موافق انتخاب شهردار و موافق انتخاب سرپرست شهرداری تقسیم شدند.

  در واقع گروه ۳ نفره موافق انتخاب سرپرست و گروه ۴ نفر موافق انتخاب شهردار بودند.

  اختلاف دو گروه تا بدانجا پیش رفت که گروه ۳ نفره تهدید به ترک جلسه کردند که با اصرار موافقین برای انتخاب شهردار در همین جلسه، متٱسفانه گروه ۳ نفره اقدام خود را عملی کرده و جلسه را ترک کردند که با وساطت خبرنگاران و برخی اعضای شورا به جلسه بازگشتند.

  آنها بر رٱی خود مبنی‌ بر انتخاب سرپرست برای شهرداری پا فشاری کردند، اما مخالفین با تعیین تاریخ برای انتخاب شهردار موافقت کردند و در نهایت مقرر شد تا در جلسه دوشنبه ۱۸ مرداد ساعت ۱۲ اعضا دور هم جمع شوند و شهردار را انتخاب کنند.

  روند پر تنش شورا در اولین جلسه خاطرات اختلاف نظر شوراهای سابق را در اذهان زنده کرد. اختلاف شهری و روستایی و اختلاف بین ۳ و ۴ نفره که در گذشته وجود داشت در حال حاضر نیز وجود دارد و در آینده هم همچنان وجود خواهد داشت.

  البته نفس اختلاف نظر مشکل خاصی ندارد، اما اگر اختلاف نظر اعضای شورا عمیق باشد، قطعا ۴ سال آینده شهر داراب با چالش های فراوانی روبرو خواهد بود که امیدواریم منتخبین مردم منافع موکلین خود را در نظر گرفته و شهر را با چالش های خطرناک مواجه نکنند.

   

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.