پنج شنبه, ۷ مرداد , ۱۴۰۰ 20 ذو الحجة 1442 Thursday, 29 July , 2021 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1617 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1566×
 • اوقات شرعی

 • انبار دارو و لوازم بهداشتی به ارزش ۵۰ میلیارد در داراب کشف شد

  شناسه : 12222 ۲۷ آذر ۱۳۹۹ - ۱۳:۰۱ 196 بازدید ارسال توسط :

  با تلاش نیروهای امنیتی سپاه و بازرسان شبکه بهداشت شهرستان داراب یک انبار نگهداری دارو و لوازم بهداشتی با شرایط نامناسب نگهداری کشف شد. به گزارش عصر داراب، محمد رضا نظافت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان داراب گفت: در این انبار، دارو و لوازم بهداشتی به ارزش ریالی ۵۰ میلیارد ریال در وضعیت نامناسب بهداشتی […]

  انبار دارو و لوازم بهداشتی به ارزش ۵۰ میلیارد در داراب کشف شد
  پ
  پ

  با تلاش نیروهای امنیتی سپاه و بازرسان شبکه بهداشت شهرستان داراب یک انبار نگهداری دارو و لوازم بهداشتی با شرایط نامناسب نگهداری کشف شد.
  به گزارش عصر داراب، محمد رضا نظافت دادستان عمومی و انقلاب شهرستان داراب گفت: در این انبار، دارو و لوازم بهداشتی به ارزش ریالی ۵۰ میلیارد ریال در وضعیت نامناسب بهداشتی نگهداری شده است.
  وی افزود: تاریخ مصرف مقدار قابل توجهی از این داروها و لوازم بهداشتی گذشته و مکان نگهداری از استانداردهای لازم برخوردار نبود.
  مدعی العموم شهرستان داراب تاکید کرد: با کسانی که قصد به خطر انداختن سلامت مردم و احتکار کالاهای اساسی داشته باشند با شدت برخورد می شود.

   

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.