چهارشنبه, ۲ فروردین , ۱۴۰۲ 1 رمضان 1444 Wednesday, 22 March , 2023 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1830 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1571×
 • اوقات شرعی

 • امام جمعه داراب: همه برنامه های استکبار و آمریکا نیرنگ و فریب است / دادستان پیگیر موقوفات باشد

  شناسه : 5579 ۲۰ آذر ۱۳۹۵ - ۰:۲۷ 645 بازدید ارسال توسط :

  نماز سیاسی عبادی جمعه این هفته به امامت حجه الاسلام صادقی امام جمعه داراب در محل مصلی نماز جمعه داراب اقامه شد. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری عصر داراب نیوز؛ امام جمعه شهرستان داراب، ضمن تبریک به مناسبت آغاز امامت امام عصر(عج) گفت: محدثین و مورخین روز ولادت حضرت مهدی را روز جمعه می دانند […]

  امام جمعه داراب: همه برنامه های استکبار و آمریکا نیرنگ و فریب است / دادستان پیگیر موقوفات باشد
  پ
  پ

  نماز سیاسی عبادی جمعه این هفته به امامت حجه الاسلام صادقی امام جمعه داراب در محل مصلی نماز جمعه داراب اقامه شد. به گزارش پایگاه تحلیلی خبری عصر داراب نیوز؛ امام جمعه شهرستان داراب، ضمن تبریک به مناسبت آغاز امامت امام عصر(عج) گفت: محدثین و مورخین روز ولادت حضرت مهدی را روز جمعه می دانند و روزی که بر کعبه تکیه خواهد زد هم روز جمعه می گویند.

  حجه الاسلام صادقی با اشاره به قول امام‌خمینی مبنی بر انتظار فرج گفت:  والاترین عبادت ها انتظار فرج است. این انتظار قدرت اسلام است. منتظران حضرتش خیلی مقام دارند و  اگر منتظری از دنیا برود مثل کسی است  که در راه خدا شهید شده است.

  وی در خطبه دوم از نماز جمعه جایگاه تقوا را والا دانست و افزود: امام علی(ع) می فرمایند: از استوارترین قلعه های دین تقوا است. هرکسی که دراین جایگاه قرار بگیرد دست شیطان به او نمی رسد.

  خطیب نماز جمعه در ادامه خطبه به مسئله برجام اشاره کرد و گفت: در برجام خیلی چیزها را ازدست دادیم ولی چیزی به دست نیاوردیم. دمکرات ها به دنبال تحریم بیشتر بودند. هر دو حزب در آمریکا بدعهد هستند. از استکبار و آمریکا کسی خوبی ندیده و همه برنامه های آنها نیرنگ و فریب است.

  صادقی در ادامه افزود: مبادا بار دیگر فریب آنها را بخوریم و برجام های دیگر را تصویب کنیم. رهبر جلوی تصویب برجام های دیگر را گرفت. ما باید عبرت بگیریم و گوش به فرمان ولی فقیه باشیم.

  خطیب نمازجمعه داراب با توجه به  روز وقف در هفته گذشته گفت: بعضی از موقوفات ۵ الی۱۰ سال در دست مستاجرین است و چیزی به اداره اوقاف نمی دهند. باید دادستان پیگیری کند و موقوفاتی که به اداره اوقاف نمی دهند را بررسی کنند. اگر موقوفات عملی شود هیچ فقیری نمی ماند.‌ با اموال موقوفه نماز و روزه صحیح نیست و در روز قیامت باید پاسخگو باشند.

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.