یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹ 9 ربيع أول 1442 Sunday, 25 October , 2020 ساعت تعداد کل نوشته ها : 1374 تعداد نوشته های امروز : 0 تعداد دیدگاهها : 1563×
 • اوقات شرعی

 • جدیدترین اخبار

  با حکم مدیر کل امور عشایر فارس یک دارابی سکان دار اداره امور عشایر شیراز شد اولین تور راهنمایان گردشگری در داراب برگزار شد/تخریب قلعه خیرآباد برای پر کردن کانال گازرسانی تغییرات جدید مدیریتی در اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس/ یک دارابی بعنوان معاونت فنی اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری فارس منصوب شد مسابقه لیگ دوچرخه سواری شهرستان داراب برگزار شد با مثبت شدن تست ۲۵ نفر در داراب؛ آمار مبتلایان به کوید۱۹ به ۲۶۴نفر رسید/ آمار مبتلایان به کرونا در کشور: ۲۱۵۰۹۶ نفر شهردار داراب: ۱۸۰هکتار بافت ناکارآمد در سطح شهر وجود دارد/ عدم رعایت اصول فنی در سطح شهر داراب در حال افزایش است دیدار نماینده مردم در مجلس و فرماندار داراب با مسوولین استان فارس گزارش تصویری صبحگاه مشترک در پایان رزمایش فاطمیون داراب نامه سرگشاده مردم داراب به نماینده ولی‌فقیه و شورای تأمین استان فارس/ هزینه‌های دو میلیاردی را تبدیل به هشت میلیارد نکنید فهرست نهایی نامزدهای ائتلاف‌ بزرگ اصولگرایان در سراسر کشور منتشر شد/ محمد جواد عسکری نامزد ائتلاف اصولگرایان در داراب

  آیا نمایندگان قبلی و فعلی شهرستان داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی حاضر به شفاف سازی هستند؟

  شناسه : 10554 ۰۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۲ 567 بازدید ارسال توسط :

  قانون شفافیت ونظارت بر فعالیت های انتخاباتی درتاریخ  ۹۸/۱۱/۶ مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۹۸/۱۱/۹ به تأیید شورای نگهبان رسید. قانون رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران نیز در تاریخ ۹۴/۸/۹ در ۲۱ ماده و ۸ تبصره، مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب کرد. به گزارش پایگاه خبری عصر داراب […]

  آیا نمایندگان قبلی و فعلی شهرستان داراب و زرین دشت در مجلس شورای اسلامی حاضر به شفاف سازی هستند؟
  پ
  پ

  قانون شفافیت ونظارت بر فعالیت های انتخاباتی درتاریخ  ۹۸/۱۱/۶ مجلس شورای اسلامی تصویب و در تاریخ ۹۸/۱۱/۹ به تأیید شورای نگهبان رسید.

  قانون رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران نیز در تاریخ ۹۴/۸/۹ در ۲۱ ماده و ۸ تبصره، مجمع تشخیص مصلحت نظام تصویب کرد.

  به گزارش پایگاه خبری عصر داراب نیوز، قانون رسیدگی به دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران، مصوب ۹۴/۸/۹ مجمع تشخیص مصلحت نظام در ۲۱ ماده و ۸ تبصره تصویب و آیین نامه اجرایی آن نیز توسط آیت الله رئیسی تدوین و ابلاغ گردیده است.

  قانون های شفافیت و نظارت بر فعالیت های انتخاباتی نمایندگان و رسیدگی به اموال و دارایی مقامات، مسئولان و کارگزاران جمهوری اسلامی ایران جزو قوانین مفیدی است که اجرای صحیح آن را می طلبد. اجرای این دو قانون مهم، می‌تواند گام مثبتی در جهت شفاف شدن و بوجود آمدن اعتماد مردم نسبت به سلامت کارکرد مسئولان کشور باشد.

  طبق قانون رسیدگی به دارایی مقامات و مسئولان جمهوری اسلامی ایران، اطلاعاتی از جمله اموال منقول، غیرمنقول، دیون، طلب‌ها، حقوق، سرمایه گذاری و اوراق بهادار، موجودی حساب های مختلف در بانکها، موسسات مالی و اعتباری و نظایر آنها و هرگونه درآمد مستمر دیگر در سامانه ثبت دارایی مقامات درج می شود. همچنین در آئین نامه اجرایی نیز تکلیف افرادی که از شناسایی اموال خودداری کنند یا اموال ثبتی آن ها با شرایط واقعی مغایرت داشته باشد را مشخص کرده است. بر اساس قانون، این اطلاعات به صورت محرمانه در این سامانه قرار می گیرد.

  به منظور افزایش اعتماد عمومی و همچنین مطالبه به حق مردم، از نمایندگان قبلی و فعلی شهرستان داراب و زرین دشت انتظار می رود علاوه بر شفاف سازی در خصوص هزینه های تبلیغاتی خود، دارایی و اموال خود را نیز به مردم اعلام کنند.

  پایگاه خبری عصر داراب نیوز در گزارش های مختلف، آمادگی خود را برای شفاف سازی نمایندگان قبلی و فعلی شهرستان داراب و زرین دشت اعلام کرده است.

   

  ثبت دیدگاه

  دیدگاهها بسته است.